Dotekomanie.cz

Google Arts & Culture získává umělecké „fotomrvítko“

Google Arts Culture 1200x675x

Zdroj: Google

Google před dvěma lety přidal do své aplikace Google Arts & Culture možnost pořídit selfie a nechat systém dohledat umělecké dílo, kterému se nejvíce podobáte. Nyní jsme se dočkali trochu netradičního rozšíření, které vám bude minimálně povědomé z jiné aplikace.

Google Arts & Culture

Aplikace Google Arts & Culture slouží na procházení uměleckých děl z mnoha koutů světa a slouží i jako takový menší průvodce. Nyní ale dostává nový nástroj, pomoci kterého můžete pořídit fotografii. Následně si vyberete dílo z nabídky a systém se pokusí stylizovat snímek do zvolené podoby.

K dispozici je široká nabídka. V rámci editačních nástrojů si můžete vybrat specifickou plochu fotky, která se má stylizovat. Výběr jde také invertovat. Menším bonusem je možnost vytvoření animovaného obrázku, kde se střídá původní fotka a stylizovaný snímek. Výsledek jde následně sdílet kamkoliv nebo si jej uložit do mobilu.

Zdroj: Dotekomanie.cz

O něčem podobném jste možná již slyšeli. Ještě před nějakou dobou byla v kurzu aplikace, která dělá v podstatě to samé. Jmenuje se Prisma a stále se těší zájmu a dobrému hodnocení. Google Arts & Culture přidává tuto novinku spíše jen jako bonus navíc, ale nikdy to nebude klíčová funkce. Dobrou zprávou je, že je vše zdarma jak pro Android tak i pro iOS.

Zdroj: Google

Aplikace pro Android Aplikace pro iOS

Zdroj: blog.google

Zobrazit klasickou verzi