Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek o novém vzhledu Obchodu Play. Zatím nedošlo k rozšíření nebo většímu testování, ale mezitím zde máme jinou novinku, která se dotýká výsledků vyhledávání. Respektive upravuje zobrazované aplikace, ale jen v některých případech.
Pakliže hledáte aplikaci, jež je více rozšířená, pravděpodobně se vám místo běžných výsledků zobrazí jedna velká karta. Ta rovnou umožňuje instalaci a také zobrazuje snímky obrazovek, mezi kterými se dá posunovat.
Hned pod kartou se nachází tipy na podobné aplikace, případně doporučení, co dál instalovat. Až po těchto sekcích se nachází běžné výsledky vyhledávání. Tento styl není pro každou hledanou aplikaci. Zpravidla se setkáte s běžným způsobem.
Zdroj: androidpolice.com
