Samsung Galaxy S24 FE: Uniklé obrázky a informace

Samsung Galaxy S24 FE: Uniklé obrázky a informace
2024-06-15T09:37:44+02:00
• 15. 6. 2024

Zdroj: @onleaks

Samsung si dal na chvíli pauzu s řadou mobilů FE, ale nakonec se vrátil s novinkou Samsung Galaxy S23 FE. Už ale nejde jen o mobilní telefon. Série FE se rozšířila o tablety Galaxy Tab S9 FE, sluchátka Galaxy Buds FE a nově také o chytré hodiny Watch FE. Také se máme dočkat ohebných zařízení FE, ale zde je vše jen na úrovni spekulací. Nyní zde máme více méně potvrzení příchodu mobilu Galaxy S24 FE.

Galaxy S24 FE jen s Exynos?

K dispozici máme neoficiální rendery od @onleaks, tedy od věrohodného zdroje, který je vytvořil na základě uniklých CAD schémat. Je nutné podotknout, že právě @onleaks má velmi dobré informace a ve většině případů je velmi přesný. Dá se tedy říci, že na obrázcích níže můžete vidět Galaxy S24 FE, jak nakonec bude vypadat. Asi bude mít jinou barvu, ale nic jiného by se nemělo změnit.

Galaxy S24 FE by měl zapadnout mezi Galaxy S24 a Galaxy S24+ (první dojmy). Měl by mít rozměry 162 x 77,3 x 8 mm, což by znamenalo, že bude vyšší než S24 a S24+ a měl by spíše být takovou subtilnější verzí Galaxy S24 Ultra, jen tedy bez stylusu. Z renderů jde také vidět, že displej nebude mít rovnoměrné rámečky a spodní bude trochu širší.

4 2048x1152 2048x1152x

Zdroj: @onleaks

Co se týče specifikací, tak se očekává, že na většině trhá bude mít mobil procesor Exynos 2400, ale na některých by se mohl objevit se Snapdragonem 8 Gen 3, možná bude mít Snapdragon 8s Gen 3, ale na takové detaily si budeme muset počkat. U nás by se mohl objevit s Exynosem. Hlavní foťák asi bude mít 50MPx rozlišení a k dispozici bude mobil s 12 GB RAM a 256GB úložištěm.

1 2048x1152 2048x1152x

Zdroj: @onleaks

Zatím nevíme, kdy dojde k představení. Budeme si muset počkat, až se ozve @evleaks, který zpravidla vydá tiskové rendery, které uniknou Samsungu. Následně bude jisté, že se mobil představí v řádu týdnů. Vzhledem k tomu, že současný model byl uveden v říjnu, lze očekávat podobný časový rámec i u této novinky.

Zdroj: giznext.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat