Huawei představil bezdrátová sluchátka FreeBuds 6i s podporou bezdrátového Hi-Res zvuku

Huawei představil bezdrátová sluchátka FreeBuds 6i s podporou bezdrátového Hi-Res zvuku
2024-05-10T16:38:18+02:00
• 11. 5. 2024

Zdroj: Huawei

Huawei představil nová sluchátka TWS střední třídy s názvem FreeBuds 6i, která nabízejí zajímavé funkce pro uživatele hledající kvalitní zvuk a moderní design. Tato novinka je vybavena čtyřmi magnetickými měniči a podporuje výstup Hi-Res Audio, což zaručuje vynikající zvukový zážitek.

Přichází nová sluchátka Huawei FreeBuds 6i

Sluchátka Huawei FreeBuds 6i jsou pokračováním předchozího modelu FreeBuds 5i, avšak s několika vylepšeními. Nový model přináší větší 11mm dynamické měniče a poprvé v této řadě integruje technologii čtyř magnetů, což by mělo přinést ještě lepší zvukový výkon. Díky trojnásobnému adaptivnímu vyrovnávání a možnosti bezdrátového přenosu zvuku Hi-Res Audio se uživatelé mohou těšit na vyvážený a kvalitní zvuk.

freebuds 6i 1 1644x1076x

Zdroj: Huawei

Baterie sluchátek Huawei FreeBuds 6i nabízí až 35 hodin výdrže s pouzdrem pro nabíjení, což je skvělé pokud třeba cestujete. Sluchátka jsou také vybavena funkcí Dynamic Active Noise Cancellation 3.0, která dokáže aktivně potlačovat okolní hluk a zlepšit tak poslechový zážitek v hlučném prostředí, třeba na ulici plné aut. Je však důležité poznamenat, že aktivní používání této funkce může zkrátit výdrž baterie.

Zatím není k dispozici informace o ceně ani globální dostupnosti sluchátek, ale očekává se, že cena bude vyšší než u předchozího modelu FreeBuds 5i.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat