reklama

Galaxy S23 FE nakonec asi bude, ale později

Galaxy S23 FE nakonec asi bude, ale později
2023-04-01T18:00:09+02:00
• 1. 4. 2023

Galaxy S21 FE; zdroj: Dotekomanie.cz

Na konci minulého roku se více méně potvrdilo, že Samsung nepředstaví Galaxy S22 FE. Vzhledem k tomu, že se k tomu nikdy nevyjádřil, můžeme jen spekulovat, proč jsme se tohoto modelu nedočkali. Spekuluje se, že to bylo kvůli nedostatku součástek. Nebylo jasné, jestli to současně neznamenalo i konec této populární řady, ale ukazuje se, že se pracuje na Galaxy S23 FE.

Galaxy S23 FE

Některé zdroje naznačovaly, že bychom se mohli dočkat Galaxy S23 FE ještě v první polovině roku, ale nakonec se asi představí až v posledním kvartálu. Již nyní se navíc objevilo zařízení s kódovým označením SM-S711x, což by odpovídalo této řadě mobilů od Samsungu.

Zdroje jdou ale dál. Údajně bude mobil vybaven jen procesorem Exynos 2200, který byl uveden v lednu minulého roku. Je tak možné, že právě nadcházející S23 FE se postará o vyprodání tohoto procesoru, když ani nebyl použit u současné generace S23. Mobil by měl být ve dvou variantách, tedy se 128 GB a 256 GB prostoru pro data. Operační paměť by měla mít velikost 6 nebo 8 GB.

Galaxy S21 FE 21 5052x2836x

Galaxy S21 FE 5G; Zdroj: Dotekomanie.cz

Informace naznačují, že zadní straně bude dominovat 50MPx snímač a samotná baterie bude mít kapacitu 4500 mAh s podporou 25W nabíjení. Více se toho neví o Galaxy S23 FE, ale pokud se Samsung rozhodne uvést novinku, tak bychom se měli dočkat renderů a obrázků ještě před uvedením od zdrojů jako @onleaks nebo @evlekas.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat