reklama

Xiaomi Smart Band 8 na prvních fotkách, změní se konstrukce

Xiaomi Smart Band 8 na prvních fotkách, změní se konstrukce
2023-03-03T16:30:22+02:00
• 3. 3. 2023

Xiaomi Band 7; Zdroj: Dotekomanie.cz

Xiaomi zazářilo v kategorii příslušenství zejména svým chytrým náramkem. Ten se ale postupem času měnil a dnes dokonce máme k dispozici Pro verzi, která více připomíná chytré hodinky. Základní Xiaomi Mi Band 7 (recenze) má ale běžnou konstrukci. Další generace zřejmě projde změnou, a to vcelku důležitou.

Xiaomi Smart Band 8

V tuto chvíli prochází certifikací nadcházející zařízení označené jako Smart Band od Xiaomu u korejského úřadu NRRA. Současně máme k dispozici první dvě fotografie. Ty odhalují, že dojde na změnu konstrukce. Místo toho, aby se samotné tělo vkládalo do řemínku, tak společnost zvolí odnímatelné části, které budou využívat proprietární řešení. Nepůjde tak použít jakýkoliv řemínek k běžným hodinkám.

Xiaomi Smart Band 8 leaks 896x502x Xiaomi Smart Band 8 leaks 1 872x523x

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

Novinka dostala kódové označení M2239B1, přičemž se odhaduje, že finální název bude Xiaomi Smart Band 8 pro Čínu a Xiaomi Band 8 pro zbytek světa. Bohužel více informací zatím nemáme a budeme si muset počkat na další únik. Dá se ale předpokládat, že se nabídne minimálně stejná výbava jako u současné generace.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim