reklama

Otočná luneta by se mohla vrátit do Samsung Galaxy Watch 6

Otočná luneta by se mohla vrátit do Samsung Galaxy Watch 6
2023-03-16T09:35:22+02:00
• 16. 3. 2023

Zdroj: Samsung

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 přišly s otočnou lunetou, která zdobila řadu Classic. Tento prvek provázel i předchozí řady, ale u modelu Watch 5 chyběl. Nyní, jak se zdá, by se otočná luneta mohla opět vrátit do hry.

Samsung Galaxy 6 Pro pravděpodobně dostanou otočnou lunetu

Nová řada chytrých hodinek Galaxy Watch 6 by měla dorazit na konci tohoto roku, a to ve dvou variantách. Vybavenější varianta Pro by podle informací od youtubera Super Roader měla nabídnout fyzickou otočnou lunetu, která byla naposledy součástí právě řady 4.

W 02 07 FreshWise 01 galaxywatch4 black galaxywatch4classic black H 4000x2985x

Zdroj: Samsung

Samsung u loňské řady uvedl pouze jednu velikost hodinek, a to 45 mm. To by se letos mělo také změnit, jelikož verze Galaxy 6 Pro pravděpodobně dorazí ve dvou velikostech, takže by si na své měli přijít i ti, kteří preferují menší tělo. Ačkoliv zatím není známé datum, kdy Samsung uvede novou řadu svých chytrých hodinek, lze očekávat, že to bude v druhé polovině tohoto roku.

Zdroje: gsmarena.com, sammobile.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim