reklama

Sluchátka OnePlus Buds Pro 2 by měla přijít na trh počátkem příštího roku

Sluchátka OnePlus Buds Pro 2 by měla přijít na trh počátkem příštího roku
2022-11-17T13:30:02+01:00
• 17. 11. 2022

Zdroj: OnePlus

První generace sluchátek OnePlus Buds Pro byla uvedena vloni v červenci. Jak jsme vás již před nedávnem informovali, One Plus pracuje na jejich nástupci – OnePlus Buds Pro 2. Podle aktuálních zpráv by měla být sluchátka brzy uvedena na trh.

OnePlus Buds Pro 2 budou mít dva zvukové měniče v rámci jednoho sluchátka. Jedná se o jeden 11mm a druhý 6mm měnič. Rovněž by měla podporovat kodek LHDC 4.0, který přináší vysoké zvukové rozlišení a také prostorový zvuk a nebude chybět ani podpora aktivního potlačení hluku – ANC s redukcí hluku až o 45dB. ANC by se mělo přizpůsobovat hlasitosti okolí. Každé sluchátko má v sobě integrované tři mikrofony, efektem tak bude mnohem lepší kvalita hlasového hovoru.

OnePlus Buds Pro 681x716x

Zdroj: OnePlus

Výdrž sluchátek na jedno nabití a se zapnutým ANC by měla být někde kolem 6 hodin a dalších 22 hodin energie přinese dobíjecí pouzdro. Pokud bude ANC vypnuté, sluchátka pak vydrží až 9 hodin a z pouzdra dostanou dalších 38 hodin. Skvělá zpráva je, že by nabíjecí pouzdro mělo podporovat bezdrátové dobíjení. 10 minut nabíjení by mělo sluchátkům zajistit zhruba 3 hodiny provozu. Sluchátka budou samozřejmě opatřena certifikací IP55 pro odolnosti proti vodě. K dispozici by měla být v barevných variantách bílá, černá a zelená.

Podle očekávání by měl výrobce OnePlus sluchátka uvést na trh během prvního čtvrtletí příštího roku. Výroba sluchátek již byla dle zpráv zahájena, a jak se zdá, prozatím je omezena pouze pro vybrané asijské regiony a Evropu. Podle zpráv přijdou sluchátka pravděpodobně současně  s uvedením smartphonu OnePlus 11.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim