reklama

Youtube dělá jednu drobnou užitečnou změnu

Youtube dělá jednu drobnou užitečnou změnu
2022-10-29T17:36:56+01:00
• 30. 10. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Youtube se pochlubil novým designem, respektive došlo na několik úprav, které mohou někteří ocenit. Z nějakého důvodu ale nebyla zahrnuta jedna novinka. Ta byla separátně představena skrze stránky podpory.

Youtube a Shorts

Youtube se v poslední době hodně soustřeďuje na formát Shorts, tedy vertikální videa s omezenou délkou. Například nedávno jsme se dočkali integrace funkce, která kopíruje TikTok. Tentokrát zde ale máme něco praktičtějšího. Když jste otevřeli stránku nějakého tvůrce, tak na záložce videa jste našli veškerý obsah. Ten je namixovaný z běžných videí i Shorts. Skrze filtry jste si ale mohli vybrat, co se má zobrazit.

Tento způsob je dostatečný, ale vyžaduje vždy jeden krok pro nějaké lepší zobrazení. To Youtube mění a rozděluje obsah na stránce Youtube kanálu. Nově tedy videa budou na samostatné záložce a Shorts také dostanou jednu. Budete tak moci hned zamířit do obsahu, který vás více zajímá.

message 185994851 10610601919851373001 7832x4184x

Zdroj: Youtube

Youtube uvádí, že novinka bude k dispozici v následujících týdnech na všech platformách, přičemž již dnes začalo nasazování u prvních uživatelů. Dá se předpokládat, že k aktivaci dochází skrze servery společnosti.

Zdroje: support.google.com, twitter.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim