reklama

Vivo chystá X90 Pro+ na konec roku

Vivo chystá X90 Pro+ na konec roku
2022-09-23T09:35:58+02:00
• 23. 9. 2022

Zdroj: Vivo

1

Model X80 Pro Plus měl dorazit koncem tohoto měsíce, ale ani zdaleka zatím tomu tak není. Ovšem společnost Vivo již údajně pracuje na jeho přímém nástupci, který má nést název X90 Pro Plus. Zahraniční zdroj přináší bližší podrobnosti přibližující první možné specifikace a podle očekávání půjde o velmi nadstandardní telefon.

Ještě letos

Zařízení má dostat zbrusu nový procesor Snapdragon 8 Gen 2, o kterém poprvé uslyšíme během konference naplánované na polovinu listopadu, kdy firma Qualcomm pořádá každoroční technologický summit. Součástí hardwarové stránky bude zřejmě také operační paměť RAM typu LPDDR5x či uživatelské úložiště typu UFS 4.0.

Vpředu rozhodně zaujme nejnovější generace panelu AMOLED E6 od Samsungu a záda ponesou obrovský objektiv o velikosti 1 palec nebo teleobjektiv vylepšený neupřesněným algoritmem. Kdo se stane dodavatele zmiňovaného objektivu, není známo. Tento model by byl postaven vedle jediného zástupce Xiaomi 12S Ultra s 1palcovým snímačem IMX989 od Sony.

Odhalená výbava nenápadně připomíná připravovaný model iQOO 11, o němž rovněž nedávno proběhly první informace. Nakonec k oficiálnímu oznámení chtějí přejít během prosince pro čínské zákazníky. Zbytek světa se může těšit nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Radim Böhm

24. 9. 2022, 21:14

Tohle je mobil o kterým se dá mluvit, teď jak se předvedou se softwarem a a cena a může to být pořádnej trhač

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim