reklama

FitBit bude od příštího roku pro přihlášení ke službám využívat Google účtu

FitBit bude od příštího roku pro přihlášení ke službám využívat Google účtu
2022-09-24T15:00:08+01:00
• 24. 9. 2022

Zdroj: Fitbit

Společnost FitBit, která je známá pro sví nositelná zařízení, se stala v rámci akvizice v roce 2021 součástí Googlu. Od té doby nedošlo k žádným zásadním změnám. K jedné by mělo dojít od příštího roku. Značka se přejmenuje na FitBit by Google.

FitBit účty budou přecházet pod Google

I přes to, že zařízení by měla i nadále nést název FitBit, některé funkce a software budou ukončeny, resp. převezme je Google. Pokud si zakoupíte zařízení FitBit, je vyžadované vytvoření FitBit účtu, aby bylo možné synchronizovat data ze zařízení. Účty FitBit by ale příští rok měly být nahrazeny účty Google. To bude mít samozřejmě i tu výhodu, že kromě synchronizace dat bude mít uživatel přístup ke všem službám Google. Služby tak budou centralizované a lépe zabezpečené.

P708 SS22 Fitbit Sense 2 OTSOffice ShadowGrey Graphite 10210 Cropped wScreen RGB FNL v1 8192x4608x

Zdroj: FitBit

Pakliže používáte účet FitBit v příštím roce budete muset tento účet přesunout pod účet Google a nebo nadále využívat stávající zařízení a účet FitBit, dokud nepřestanou být podporovány. Společnost FitBit sdělila, že její účty budou podporovány minimálně do začátku roku 2025. Poté bude nutné používat již výhradně Google účet.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim