reklama

Youtube Music aplikace konečně dostává novou podobu playlistů

Youtube Music aplikace konečně dostává novou podobu playlistů
2022-07-31T08:00:51+01:00
• 31. 7. 2022

Zdroj: Dotekománie

1

Youtube Music testuje nové vytváření front a rádií, ale zatím to nevypadá, že by se novinka jen tak objevovala u uživatelů. Zřejmě si budeme muset nějakou dobu počkat, ale asi s ní tak trochu souvisí jedna změna, která se co nevidět dostane do vašich zařízení.

Lepší design

Sice Youtube Music prochází postupně změnami, tak co se týče playlistů, tedy seznamů skladeb, tak na ten designéři tak trochu zapomněli. Rozhodně podoba byla tak nějak zastaralá vůči celé aplikaci. V podstatě se nabízela dvě dominantní tlačítka a pak několik drobnějších, kterých jste si nemuseli všimnout.

Youtube Music ale postupně začíná dostávat novou podobu playlistů. Níže můžete vidět porovnání původní a nové verze. Právě u té nové máte všechna funkční tlačítka vedle sebe, a to i s přístupem do samotného menu. V horní části zůstalo tlačítko pro cast a také pro vyhledávání. Pod obrázkem seznamu se pak nachází možnost stažení, přidání, přehrávání, sdílení a pak je přístup do menu.

Screenshot 20220727 072858 1080x2340x YouTube Music Smartphone Playlist Redesign 1152x2432x

Původní vs. nová podoba; Zdroj: Dotekomanie.cz a AndroidPolice (se souhlasem)

Bohužel novou verzi nemáme k dispozici a zřejmě samotné šíření je velmi pozvolné. Nevíme tak zcela jistě, kde se nachází funkce pro náhodné pořadí přehrávání. Rozhodně je ale nová podoba modernější a více zapadá do celkové aplikace.

Zdroje: androidpolice.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Hejda

31. 7. 2022, 14:39

Něco podobného mi skáče…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim