reklama

Twitter představuje Notes aneb možnost zveřejnit celý článek

Twitter představuje Notes aneb možnost zveřejnit celý článek
2022-06-25T15:53:02+01:00
• 26. 6. 2022

Zdroj: Dotekománie

Twitter testuje několik nových možností, jak zveřejňovat obsah na této sociální síti. Například je již nějakou dobu ve vývoji funkce pro zveřejňování audia. Dnes zde ale máme oznámení začátku uzavřeného testování funkce Notes, tedy takové podoby běžného článku, jen s tím rozdílem, že nemusíte využívat jinou službu.

Twitter Notes

Jak již bylo uvedeno, tak Twitter Notes je nástroj pro zveřejnění kompletního článku. Bohužel nemáme informace kolem parametrů, tedy kolik znaků je možné napsat v rámci jednoho textu. Sociální síť se ale pochlubila samotným editorem, který vypadá poměrně robustně na první vydání.

ezgif 4 2e136e7796 500x281x

Zdroj: Twitter

Nabízí se základní formátování textu, ale nikde nejsou vidět například nadpisy. Samotné členění tak nebude nějak dobré při delším textu. Je zde ale možnost vložení obrázků, animovaných GIF souborů a také samotných tweetů. Také je možné začlenit odkazy. Příspěvky je možné uložit jako koncepty nebo je rovnou zveřejnit.

ezgif 4 08d9a621bb 500x500x

Zdroj: Twitter

Sice samotný editor je dostupný jen pro některé uživatele a jen ve webové verzi, tak již nyní si může kdokoliv přečíst takový článek, i na mobilu v aplikaci. Zatím nevíme, kdy dojde k rozšíření mezi všechny uživatele, případně jestli bude editor i v aplikaci pro Android a iOS.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim