reklama

První rendery Samsungu Galaxy A54

První rendery Samsungu Galaxy A54
2022-04-14T19:30:52+02:00
• 14. 4. 2022

Zdroj: LetsGoDigital (se souhlasem)

Většinou si musíme počkat několik měsíců po představení mobilu, abychom se dozvěděli, jak bude vypadat další generace, ale tentokrát se můžeme se značným předstihem podívat na Samsung Galaxy A54, tedy mobil, který vyjde až za rok.

Galaxy A54

Samsung teprve nedávno představil Galaxy A53 5G společně s dalšími modely série A. Redakce LetsGoDigital ale získala schémata nadcházející a spíše budoucí novinky Galaxy A54. Na první pohled bychom mohli jednoduše konstatovat, že se jedná takřka o ten samý model, přičemž jde vidět změny hlavně u foto modulu na zadní straně.

Ten by měl být více zapuštěn do těla a jen hlavní tři foťáky budou mírně vystupovat. To podstatnější se ale odehraje u displeje. Dle neúplných informací se dá zatím říci, že se bude jednat o stejný Super AMOLED Plus panel s 6,5palcovou úhlopříčkou a podporou 120Hz obnovovací frekvence. Pokud jsou informace přesné, tak hlavní změna se odehraje právě u rámečků.

Samsung se asi pokusí dodat na trh mobil střední třídy, který bude mít po celém obvodu zobrazovacího panelu stejné rámečky. To se moc často nevidí, tedy ve střední třídě. Takovou vlastnost mají zpravidla jen top modely, ale evidentně Samsung chce nabídnout prémiový mobil střední třídy.

Zatím si tedy budeme muset počkat mnoho měsíců na další informace a případné úniky. I tak tato drobná změna může nalákat více zájemců o mobil střední třídy s lepší výbavou.

Zdroj: nl.letsgodigital.org

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim