reklama

Objevily se první specifikace fitness náramku Xiaomi Mi Band 7

Objevily se první specifikace fitness náramku Xiaomi Mi Band 7
2022-03-04T16:50:31+02:00
• 5. 3. 2022

Zdroj: XDA developers

Populární a cenově nejdostupnější fitness náramek dodává na trh společnost Xiaomi. Poslední verze Mi Band 6 přinesla oproti předchozí generaci větší displej a více typů aktivit, které je možné zaznamenat. Nyní se odhalují první specifikace nástupce Mi Band 7.

Xiaomi Mi Band 7 by měl přinést větší displej a lepší výdrž baterie

Nástupce šestky by měl mít kódové označení L66 a čísla modelů M2129B1 a M2130B1. Podle informací, které přinesl web XDA developers, by měl Mi Band 7 přinést zase o kus větší displej. Pravděpodobně se bude opět jednat o OLED displej s podporou Always On funkce, který by měl přinést rozlišení 192 x 490 pixelů. Aktuální model Mi Band 6 disponuje rozlišením 152 x 486 pixelů. Úniky rovněž naznačují, že by nový model mohl být vybaven vestavěným GPS modulem, nicméně to, zdali tomu tak bude, je prozatím nejasné. Každopádně by již fitness náramek nebyl při sledování aktivity závislý na propojení s telefonem.

Xiaomi Mi Band 5

Zdroj: Dotekomanie.cz

Informace rovněž říkají, že by náramek mohl být vybaven funkcí Smart Alarm, která by nás automaticky probudila z lehkého spánku 30 minut před nastaveným budíkem. Náramek by rovněž měl být vybaven funkcí pro úsporu energie, která by tak prodloužila dobu na jedno nabití. Více informací prozatím k dispozici není, samotná společnost Xiaomi zatím o specifikacích mlčí. Vzhledem k tomu, že loňský model byl představen na konci března, se budeme v následujících týdnech dozvídat více.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim