reklama

Instagram nabídne označování produktů v příspěvcích

Instagram nabídne označování produktů v příspěvcích
2022-03-26T15:17:42+01:00
• 27. 3. 2022

Fotka od Gabrielle Henderson z Unsplash

Instagram zavedl novinku, která nabízí chronologické řazení příspěvků, což asi ocení nejeden uživatel. Společnost pokračuje ve vylepšování funkcí a nyní zavádí jednu možnost v rámci tzv. tagování příspěvků.

Instagram zavádí chronologické zobrazení příspěvků

Produkty na Instagramu

Už nějakou dobu mohou uživatelé s ověřeným profily označovat produkty ve svých příspěvcích, což jim napomáhá ve výdělku. Instagram se ale rozhodl, že tuto funkci rozšíří i mezi běžné uživatele. Je nutné hned podotknout, že toto rozšíření se týká zatím jen uživatelů v USA, ale plánuje se zavedení i v dalších zemích.

Funkce pracuje poměrně jednoduše. Při vytváření příspěvku první uživatel označí společnost a následně může přidat její produkty pomocí tagů přímo do příspěvku. Aplikace se snaží nabídnout produkty, ale je zde i možnost procházení všeho, co je u konkrétní firmy dostupné.

instagram product tags 1536x1109x

Zdroj: Instagram

Společnost si tak slibuje větší zapojení uživatelů. Je ale evidentní, že se jedná o marketingový nástroj, který napomůže k většímu výdělku samotné sociální sítě. Zatím ale nemáme informace o tom, kdy dojde k rozšíření mimo území USA.

Zdroje: techcrunch.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim