reklama

Herní novinka Black Shark 5 se začíná rýsovat

Herní novinka Black Shark 5 se začíná rýsovat
2022-01-14T11:30:16+01:00
• 14. 1. 2022

Zdroj: Blackshark

Společnost Xiaomi připravuje oživení značky Black Shark, pod kterou tradičně vychází telefony s herním zaměřením. Poslední generace dorazila v březnu loňského roku, takže 5. pokračování této série můžeme na mobilním trhu vyhlížet ve stejnou dobu. Čínský výrobce by se měl především postarat o navýšení celkového výkonu nebo zkvalitnění čelního panelu.

Správným směrem

Aktuální únik blíže přibližuje dvě varianty, kde základní provedení nese kódové označení Katyusha a model s přívlastkem Pro nazývají Patriot. Do základní verze mají nasadit AMOLED displej E4 od Samsungu, kterému náleží 120Hz obnovovací frekvence. Uvnitř poběží čipová sada Snapdragon 888+ či 4 600mAh článek baterie podporující technologii rychlého 100W nabíjení. To zatím silně připomíná sestavu z Black Shark 4S Pro.

Lepší konkurencí se stane Black Shark 5 Pro, kam chtějí nasadit 6,8palcový AMOLED displej s QHD+ rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí. Výkon má zajistit čipset Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu, který požene 5 000mAh baterie se 120W nabíjením. Samozřejmostí bude přítomnost nejnovější verze operačního systému Android 12 pod vlastním rozhraním JOYUI. Bližší informace v následujících týdnech nepochybně přinese také místní úřad TENAA, známý benchmark Geekbench nebo databáze Google Play Console.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim