reklama

Google Překladač dostává novou podobu

Google Překladač dostává novou podobu
2021-10-20T17:00:50+01:00
• 21. 10. 2021

Zdroj: Google

Google prvně vydal Android 12 do AOSP pro výrobce smartphonů, až včera vypustil verzi pro smartphony Pixel. Dočkali jsme se také aktualizace mnoha aplikací, které obsahují několik úprav pro novější systém, přičemž mnoho z nich bylo aktualizováno v posledních týdnech a měsících. I samotná aplikace Google Překladač se dočkala změny, a musíme říci, že je značná.

Google představil Pixel 6 a Pixel 6 Pro, své nejodvážnější mobily

Překladač v novém

Původní velmi strohá podoba byla kompletně předělána, což se dotklo i odstranění bočního menu. Aplikace nově koresponduje s novým stylem, kde se menu ukrývá pod profilovou fotografií. Navíc celé prostředí je asi trochu lépe zpracováno, když podstatné ovládací prvky jsou dole.

ezgif 7 1a0d1f09e9af 320x657x

Zdroj: @MishaalRahman

Už jen změna rozložení prvků napomůže s ovládáním. Nově si tak nebudete zakrývat rukou celé prostředí, pokud budete chtít změnit jazyk nebo stisknout nějaké tlačítko. Aby toho nebylo málo, tak bylo přidáno několik gest. Například tažením prstu dolů získáte přístup k historii.

Jedná se asi o jednu z největších změn nějaké aplikace od Googlu za poslední dobu. V tuto chvíli dochází k postupnému šíření, přičemž záleží hlavně na serverech Googlu. Nemusíte tedy čekat na aktualizaci, spíše na uvolnění samotným Googlem.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim