reklama

Nothing příští měsíc představí první produkt

Nothing příští měsíc představí první produkt
2021-05-11T19:30:07+02:00
• 11. 5. 2021

Zdroj: Nothing

Carl Pei odstoupil z vedení společnosti OnePlus a začal zcela novou dráhu s firmou Nothing. Kromě toho nová společnost  dokázala pojmout zbytky firmy Essential od otce systému Android. Nějakou dobu jsme mohli sledovat, jak do Nothing investují i velké společnosti a konečně se dočkáme prvního produktu.

Spoluzakladatel One Plus – Carl Pei představil projekt Nothing

Nothing Ear 1

Firma zatím není moc konkrétní, ale před nějakou dobou došlo k naznačení, že první produkt budou sluchátka. Nyní Nothing láká na představení, byť samotný design není znám. Ten je dle vyjádření stále přísně tajný. K dispozici je jen jeden obrázek, z kterého můžeme maximálně vyčíst, že se dočkáme bezdrátových sluchátek.

Nothging uvádí, že jsou výhradně určená pro poslech hudby, podcastů a audioknih. To asi není překvapivé, ale nikde se nezmiňuje telefonování, ale asi se bude jednat o další funkci

FINAL Reveal of Name Landscape 4 KV Bird 1920x1080x

Zdroj: Nothing

Nothing ke sluchátkům jen dodává, že zájemci mohou očekávat ikonický design, vylepšené funkce a „transparency“, tedy asi průhlednost. Ale také to může mít nějakou spojitost s osobními daty, ale to jen hodně spekulujeme. K představení má dojít v červnu a jedná se o první produkt z mnoha. Co bude následovat, není zatím jasné.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim