reklama

Samsung Galaxy M62 by mohl dostat 256GB úložiště

Samsung Galaxy M62 by mohl dostat 256GB úložiště
2020-11-07T21:32:18+01:00
• 8. 11. 2020

Zdroj: AndroidHeadlines

V dnešní době jdou nejvíce na odbyt telefony střední třídy a Samsung si toho je plně vědom. Proto nezahálí a pracuje na výrobě modelu  s baterií o kapacitě 7000 mAh zapadající do řady Galaxy M, který by měl dostat pojmenování Samsung Galaxy M12. Jihokorejský výrobce však už pracuje na novém telefonu taktéž z řady Galaxy M, který by se měl stát nejvyšším modelem této řady. Řadu Galaxy S a Note si samozřejmě Samsung nechá pro své nejprémiovější modely.

256 GB jako standard?

Samsung Galaxy M62 by měl být nástupce oblíbených Galaxy M40 z loňska a letošního Galaxy M51. Kolují spekulace o tom, že by tento model mohl nabízet již v základu hned 256GB úložiště a v dražších variantách pak možná ještě více. Když Samsung do modelu M51 dokázal vměstnat obrovskou baterii, je dosti možné, že příště zase zkusí být ve střední třídě extrémní, co se týče úložného prostoru.

Samsung Galaxy M31s 1 893x894x

Samsung Galaxy M31s; Zdroj: Samsung

Co se pak týká ostatní výbavy, ta by měla zahrnovat Snapdragon 750G, nebo novější, nicméně podpora 5G je téměř jistá, dále RAM by měla z 6 GB narůst na 8 GB a nakonec se můžeme na HDR hraní či vylepšenou umělou inteligenci.

Modul fotoaparátu by podle všeho měl dostat hned 4 snímače, jejich rozlišení a přizpůsobení si ale můžeme momentálně pouze domýšlet. Můžeme však jistě očekávat nějaká vylepšení.

Jak je zmíněno výše, tento model pravděpodobně nebude patřit mezi špičku tohoto výrobce, nicméně mělo by se jednat o top model řady Galaxy M.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale rozumí si i s iPadem. Často experimentuje s různými ROM. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim