reklama

Youtube mění rozložení prvků v aplikaci

Youtube mění rozložení prvků v aplikaci
2020-09-03T09:30:03+02:00
• 3. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nedávno jsme se dozvěděli, že Youtube ruší nejen přidávání titulků od komunity, což se nesetkalo s pozitivním ohlasem, ale na druhou stranu se očekává, že dojde ke zvýšení kvality a omezení spamu. Nyní zde máme drobnou novinku, která ale může přispět k více obsahu, byť to není zaručené.

Youtube si pohrává s designovou změnou u videí

„Škatulata hejbejte se“

Služba Youtube má dvě aplikace pro mobilní telefony. Hlavní je orientovaná na konzumaci obsahu, druhá, Youtube Studio, slouží pro samotné tvůrce obsahu a slouží čistě pro správu Youtube kanálů. Nyní dochází k poměrně drobné změně v rozložení prvků v základní aplikaci. Ve spodní liště stále zůstane pět sekcí, ale dojde k přeuspořádání. Prostřední tlačítko bude nově pro nahrání nového obsahu a odběry se posunou na pravou část.

Screenshot 7 937x769x

Zdroj: Youtube

Samotná sekce notifikací se nově přesouvá do horní lišty, kde bylo původně tlačítko pro nahrávání. Sice se jedná o velmi malou a drobnou změnu, ale Youtube si takto bude slibovat větší zapojení uživatelů a zřejmě se očekává i více obsahu. Otázka je, jestli se tato změna setká s kladným ohlasem, když aplikace byla primárně určena pro konzumaci. Tato změna bude dostupná prvně pro Android a následně se objeví i na iOS.

logo-app YouTube: Watch, Listen, Stream Developer Zdarma iOS logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroje: twitter.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim