reklama

Galaxy A72 bude chtít zaujmout pěti foťáky na zadní straně

Galaxy A72 bude chtít zaujmout pěti foťáky na zadní straně
2020-09-28T20:41:48+02:00
• 29. 9. 2020

Galaxy A71; Zdroj: Dotekomanie.cz

Samsung nedávno představil Galaxy S20 FE, což je novinka zapadající do aktuálního portfolia top modelů, přičemž se dbalo hlavně na podněty od fanoušků. Výrobce se ale začíná více soustřeďovat na střední třídu, který je o něco zajímavější než v minulosti. Posledním takovém modelem je například Galaxy A71. Už nyní se ale proslýchá, co přinese další generace.

Galaxy A72 s šesti foťáky

Nadcházející novinka Galaxy A72 má mít celkem šest foťáky, přičemž pět z nich bude na zadní straně. Dle dostupných informací se má na zadní straně vyjímat 64MPx senzor, údajně s optickou stabilizací obrazu. Dále má být k dispozici 12MPx foťák s širokým úhlem záběru a 8MPx pro optické přiblížení, údajně se nabídne trojnásobný zoom. Poslední dva foťáky mají mít po 5 MPx a budou pro makro snímky a určení hloubky ostrosti. Přední foťák má mít 32 MPx.

Galaxy A71 11 6000x3368x

Galaxy A71; Zdroj: Dotekomanie.cz

Bude se jednat o první mobil s takovou náloží zadních senzorů od Samsungu. Kromě toho má novinka podporovat sítě páté generace. Bohužel více informací není k dispozici kolem tohoto modelu. Současně s představením Galaxy A72 se máme dočkat i verze Galaxy A52, která pravděpodobně také nabídne podporu 5G sítí, ale asi dojde na osekání specifikací včetně velikosti. Zde předpokládáme, že na zadní straně budou čtyři foťáky.

Ještě před uvedením Galaxy A72 a A52 ke konci tohoto roku, nebo začátku toho příštího, dojde na představení Galaxy A42. Tento model přijde s nejnovějším procesorem Snapdragon 750G.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim