reklama

LG Wing s displejem ve tvaru písmene T

LG Wing s displejem ve tvaru písmene T
2020-05-13T22:30:00+02:00
• 14. 5. 2020

Zdroj: AndroidCommunity

Zdá se, že LG chystá zajímavé věci. Po modelech ThinQ, K51 a Velvet nyní jihokorejský technologický gigant pracuje na zcela jiném kousku. Nejedná se o LG Stylo 6, ale další strategické a inovativní zařízení. Prozatím nese kódové označení „Wing“ a je vybaveno dvěma displeji – hlavním 6,8palcovým a dalším 4palcovým displejem. Zajímavé je ale umístění obrazovek. Oba displeje jsou totiž umístěny ve tvaru písmene T – horizontální rozvržení je pro hlavní displej, zatímco vertikální displej pro klávesnici. 

LG Wing může a nemusí zaujmout

Samozřejmě se prozatím jedná pouze o koncept, ale upřímně řečeno by jím měl i zůstat. Sice zařízení vypadá velmi zajímavě, ale je velkou otázkou, zda by jej zákazníci přijali. Konstrukce je úplně odlišná od současných telefonů, připomíná písmeno T. Podle všeho by smartphone měl být představen ve druhé polovině letošního roku.

LG

Zdroj: AndroidCommunity

S T-designem by uživatel mohl snadno pracovat s dokumentem nebo obrázkem na horním displeji a přitom používat klávesy či editační nástroje na druhém displeji. Zařízení by mělo disponovat také čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 7 5. generace. Na zadní straně bude umístěn 64megapixelový fotoaparát. „LG Wing“ by mohl být prémiovým telefonem. Pokud společnost nepředstaví skládací telefon, může se jednat o prémiovou nabídku výrobce pro druhou polovinu roku 2020.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim