reklama

Chystá se LG V60 ThinQ s 5G podporou a duálním displejem

Chystá se LG V60 ThinQ s 5G podporou a duálním displejem
2020-01-02T13:30:39+01:00
• 2. 1. 2020
2

Jedna z největších světových mobilních akcí MWC tu bude za více než dva měsíce. To ale neznamená, že bychom se nedozvídali o tom, co dané společnosti v únoru představí. Podle všeho se zdá, že například společnost LG má v plánu představit svůj nový smartphone pod názvem V60 ThinQ s duálním displejem a 5G podporou. 

LG V60 ThinQ nabídne dvě velké novinky

Bohužel prozatím nebylo poskytnuto mnoho podrobností o zařízení, ovšem podle analytiků se očekává, že LG představí nový model na konferenci MWC 2020. Kromě toho by novinka měla nabízet podporu 5G sítí, díky čemuž bude společnost držet krok s konkurenčním Samsungem. Dále se předpokládá, že firma zvýší produkční výrobu a začne dodávat na další trhy, včetně Jižní Koreje, Japonska a USA. Další zajímavou spekulací je, že zařízení má dorazit s příslušenstvím pro druhý displej. V praxi by vám pak toto zařízení nabídlo duální obrazovku. V60 ThinQ tak pravděpodobně bude dodáván s vylepšenou skládací konstrukcí, protože předchozí verze používala technologii „free stop hinge“.

Samozřejmě můžeme očekávat příchod velkého 6,4palcového OLED panelu. Srdcem celého telefonu by měl být procesor Snapdragon 855. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak postará operační paměť s kapacitou 6 GB. K dispozici má být i vnitřní 128GB úložiště pro soukromá data. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Martin Jeřábek

2. 1. 2020, 13:37

Procesor bude S865, 8GB RAM a 128GB interní paměť. Info z Twitteru.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim