reklama

Aplikace Youtube Music dostává dvě novinky

Aplikace Youtube Music dostává dvě novinky
2019-10-20T18:00:48+01:00
• 20. 10. 2019

Aplikace Youtube Music bude předinstalovaná na nových zařízeních, takže nás čeká rychlejší rozšiřování, ale zatím nenabízí všechny funkce, které známe z původní služby a aplikace Hudba Play. Google zatím pozvolna přidává jednotlivé možnosti a některých si nemusíte ani všimnout. Jedna taková se možná již objevila na vašem zařízení.

Do Česka zavítalo studentské předplatné YouTube Music a YouTube Premium

Youtube music s drobnými novinkami

V týdnu se začala objevovat novinka, kterou možná již máte ve své aplikaci, aniž byste si toho všimli. Do této chvíle docházelo k přehrávání s mezerou mezi písničkami. Respektive zde byla znatelná mezera, než došlo k inicializaci další skladby.

Google aktivoval ze stran serverů funkci, která snižuje tuto mezeru a dochází tak k plynulejšímu přehrávání. U většiny písniček bude existovat, ale pokud si pustíte celé album, kde tvůrci nezamýšleli velké mezery mezi skladbami, tak to je již znatelné. Web AndroidPolice například uvádí album The Dark Side of the Moon od Pink Floyd.

Další novinka se týká samotné karty umělců a skupin. Zde došlo ke změně designu. Mnozí asi budou namítat, že opět dochází k plýtvání místem, jelikož při zobrazení se nabízí hned na první pohled méně obsahu, přičemž fotografie dostala přednost.

Nová vs. stará verze

Jak je ale vidět, tak přibylo zvýraznění nejnovější skladby nebo alba. Následují nejlepší písničky. Došlo na odstranění zvýrazněných alb, umělců nebo písniček. Samotné informace o autorovi byly přesunuty do spodní části.

Nová vs. stará verze

Nová vs. stará verze

logo-app YouTube Music - Stream Songs & Music Videos Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroje: 9to5google.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim