reklama

Samsung chystá model Galaxy A71

Samsung chystá model Galaxy A71
2019-10-27T15:35:19+01:00
• 4. 9. 2019

Jen necelých 5 měsíců od spuštění prodeje Galaxy A70 na českém trhu začínají vyplouvat na povrch první informace týkající se jeho nástupce v podobě telefonu s názvem Galaxy A71. Za únikem tentokrát stojí grafický benchmark Geekbench, který přibližuje spíše hardwarovou stránku zařízení. Jihokorejský výrobce by jej klidně mohl poprvé ukázat ještě koncem 4. čtvrtletí tohoto roku.

Čeká se minimum změn

Mobilní novinka Galaxy A71 nese kódové označení SM-A715F a společně s chystaným modelem Galaxy A91 mohou začátkem příštího roku patřit vůbec mezi první zástupce v Evropě běžící pod systémem Android v připravované verzi 10/Q. To ke všemu potvrzuje odhalený výpis ze zmiňovaného benchmarku, kde se v konečné fázi určitě připojí i uživatelské rozhraní One UI.

Dále mu připisují osmijádrový procesor Snapdragon 675 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 612 a operační paměť RAM o velikosti 8 GB. Každopádně nesmíme zapomenout ani na Galaxy A70s, z něhož se stane mezi článek, čili musí dorazit před uvedením Galaxy A71. Avšak při srovnání v naměřených hodnotách Galaxy A71 je výkonnějším telefonem. Závěrem lze zmínit, že Galaxy A71 a A91 mají být oficiálně představeni na jaře příštího roku.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim