reklama

Aplikace Files od Googlu se přidává na „temnou stranu“

Aplikace Files od Googlu se přidává na „temnou stranu“
2019-06-12T07:49:37+02:00
• 12. 6. 2019

Google skutečně pospíchá a připravuje čím dál více svých aplikací na příchod Androidu 10. Naposledy jsme vás informovali, že aplikace Google začíná dostávat tmavý vzhled. Nyní přišla na řadu aplikace Files, což je v podstatě pokročilejší správce souborů. Byť třeba nenabízí tolik funkcí jako konkurence, tak i přes to je poměrně důležitá, jelikož nahradí funkci Beam.

Google Files se mění, nový název a nový design

Files od Googlu s „dark mode“

Nejnovější beta verze aplikace Files od Googlu (v1.0.252205711) obdržela první náznaky tmavého vzhledu. Jak vidíte na snímcích obrazovek níže, ještě není vše hotovo a některé prvky ještě čekají na změnu barev.

Příkladem může být tlačítko pro otevření bočného menu, je totiž stále černé. Nebo samotný stream by si zasloužil ještě vyladit. Na druhou stranu, je vidět, že se změny chystají a stabilní verze aplikace by mohla obdržet tmavý vzhled do měsíce.

Jak již bylo řečeno, tento vzhled je dostupný jen u beta verze. Navíc zde chybí jakýkoliv přepínač na novou podobu. Aplikace se řídí systémovým nastavením. Pokud si ji chcete vyzkoušet, navštivte tento odkaz, potvrďte, že se chcete stát beta testerem. Následně dostane aktualizaci do smartphonu, nebo si ji stáhněte z Obchodu Play.

logo-app Files by Google: Clean up space on your phone Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim