reklama

Spotify testuje vlastní Stories pod názvem Storyline

Spotify testuje vlastní Stories pod názvem Storyline
2019-05-15T06:44:04+02:00
• 15. 5. 2019

Hudební streamovací služba Spotify testuje svou vlastní podobu Stories. Jedná se o stejnou funkci, jako nabízí služba Instagram či Snapchat. K dispozici je ale také na Facebooku, YouTube a jiných aplikacích. 

Storyline přinese Spotify originalitu

V případě Spotify ale není funkce nazývána jako Stories, nýbrž Storyline. Služba tlačí důraz hlavně na to, aby se umělci mohli podělit o své vlastní názory, práci a podobně. Ve finále by se dalo říci, že se jedná o takové lepší Behind the Lyrics. 

Novinka v podobě Storyline bude samozřejmě k dispozici nejen na operačním systému iOS, ale také Androidu. Dle prvních informací však nebude na desktopové verzi. Navíc se zdá, že se do Storyline nebude moci připojit každý umělec.

Aby tvůrce hudby mohl přidat příspěvek do Storyline, bude muset mít smlouvu (spolupráci) přímo se Spotify. Nicméně, pokud patříte mezi vyvolené uživatele, kteří si funkci mohou otestovat, v dolní části aplikace se vám zobrazí indikátor, který vás upozorní na nový obsah. Přejetím prstu nahoru po obrazovce si pak příběh zobrazíte. Spotify má velký potenciál k tomu mít vlastní originální obsah. Navíc s touto funkcí může velice dobře cílit na mladé publikum. 

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim