reklama

OneNote konečně podporuje Dark Mode, ovšem pozor na barvu per

OneNote konečně podporuje Dark Mode, ovšem pozor na barvu per
2019-05-09T16:44:22+02:00
• 9. 5. 2019

Před několika týdny jsme se dozvěděli, že vývojáři chystají nový Dark Mode režim pro aplikaci OneNote pro Windows 10. Bohužel společnost Microsoft tuto informaci nepotvrdila. Nyní je ale vše jinak.

OneNote nabízí Dark Mode pouze pro vybrané

Microsoft zavedl novou funkci pod názvem Dark Mode pro svou aplikaci OneNote. Ta je již nyní k dispozici, ovšem pouze pro tzv. Insiders. S touto informací přišel zahraniční server Neowin. Dark Mode, neboli Tmavý Režim, v tomto případě funguje přesně tak, jak byste očekávali. 

Podporuje rozhraní na šířku či výšku, včetně samotných stránek poznámkového bloku, tmavě šedé barvy namísto bílé, a záhlaví se změní na černou místo fialové. Někteří uživatelé, kteří novinku již testují, na sociální síti Reddit oznámili, že Dark Mode také mění výchozí barvu per. To může v praxi způsobit, že vaše poznámky budou vypadat jinak, než jste původně zamýšleli. 

Prozatím se zdá, že Dark Mode režim je v aplikaci OneNote k dispozici pouze pro několik vybraných Insiderů. Široká veřejnost by se pak této novinky měla dočkat během následujících několika dnů či týdnů. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit