reklama

Twitter testuje štítky ve vláknech

Twitter testuje štítky ve vláknech
2019-04-05T11:44:00+02:00
• 5. 4. 2019

Není to tak dávno, co sociální síť Twitter představila testovací aplikaci Twttr. Právě jejím prostřednictvím bychom se měli dočkat nových experimentálních funkcí, které se následně mohou a nemusí dostat do běžné aplikace. Jak to ale vypadá, testování bude probíhat simultánně i v běžné aplikaci. Nyní jsme se dočkali oznámení jedné drobnosti, která by měla zpřehlednit delší konverzace.

Twitter a štítky

Již v minulosti jsme se dočkali označení původního autora nějakého příspěvku, ale že by se novinka dostala mezi všechny uživatele, toho jsme si nevšimli. Nyní dochází k testování dalších značek, které mají zpřehlednit celou konverzaci. Twitter tuto novinku představil prostřednictvím příspěvku, přičemž se ptá na názor uživatelů,

Jak je vidět na obrázku výše, některé příspěvky mají štítky jako „author“ a „mentioned“. První jasně označuje první příspěvek, jakožto autora vlákna. Druhý dává vědět, že osoba byla zmíněna. Kromě toho bude k dispozici „following“, což není zcela jasné, jaký bude mít význam. Pravděpodobně novinka souvisí s možností sledovat konverzaci, což bude nebo je další nová testovací funkce, o které jsme vás informovali.

Krátce po zveřejnění této novinky Twitter dostal ihned zpětnou vazbu od uživatelů, že je to zbytečné a nepřináší to jakékoliv vylepšení. Uživatelé se spíše přiklánějí k jiné funkci, která by nabídla možnost editování zveřejněných příspěvků.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit