reklama

Motorola Moto Z4 údajně nabídne čtečku otisků prstů v displeji

Motorola Moto Z4 údajně nabídne čtečku otisků prstů v displeji
2019-03-24T12:47:54+02:00
• 23. 3. 2019

O modelu Moto Z4 jsme vůbec poprvé slyšeli v listopadu loňského roku. V té době po internetu koloval s kódovým označením „Odin“. Bohužel pro nás jsme se ale moc informací o tomto chystaném kousku nedočkali. 

Například model Play unikl hned několikrát, zato klasický Moto Z4 je záhadou. To se však nyní mění, neboť jsme se dočkali některých hardwarových specifikací. Jaký tedy Moto Z4 může být?

Motorola Moto Z4 bude plout proti proudu

Moto Z4 velmi připomíná dosud nepředstavený model Moto Z4 Play. Na přední straně tak najdeme velmi minimalistický výřez v displeji a ještě minimalističtější rámečky. Bohužel neznáme čísla týkající se rozměrů a váhy. 

Jak si můžete všimnout z přiloženého snímku, nikde se nenachází čtečka otisků prstů. Čtečka bude umístěna pravděpodobně do displeje. Zajímavostí také je, že se Motorola nehodlá přizpůsobit trhu a nabídne jeden hlavní fotoaparát. Pokud jsou informace pravdivé, dočkat bychom se měli podpory nejnovějších 5G sítí. 

K dispozici by měl být mimo jiné i nejnovější verze operačního systému Android, moderní konektor USB Type-C, a dokonce také 3,5mm jack konektor pro připojení drátových sluchátek. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit