reklama

Huawei chystá Honor 7C

Huawei chystá Honor 7C
2018-02-11T17:59:24+00:00
• 11. 2. 2018

Databáze čínského telekomunikačního a regulačního úřadu TENAA odhaluje mobilní novinku od společnosti Huawei, která by měla brzy dorazit na mobilní trh v rámci značky Honor. Telefon se v současné době ukrývá pod kódovým označením LND-AL30 a podle všech indicií půjde o model s názvem Honor 7C. Zveřejněný zápis toho zatím moc neodhaluje. Ovšem i samotné fotografie zařízení postačí pro úvodní seznámení.

V minulosti modely Honor 5X a Honor 6X byly následovány Honorem 5C a Honorem 6C, takže v prosinci loňského roku představený Honor 7X musí logicky doplnit nový zástupce s názvem Honor 7C. Ten bude sice odlehčenou verzí Honoru 7X, ale fotografie u Honoru 7C počítají s dvěma senzory fotoaparátu z obou stran. Dále Honor 7C může získat alespoň 5,5palcový displej s populárním poměrem stran 18:9.

Čínský výrobce nejspíš opět vsadí na některý z osmijádrových procesorů Snapdragon od Qualcommu, 3 až 4GB operační paměť RAM nebo minimálně 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Snímač otisků prstů najde své místo v zadní části. Samotný základ si určitě zaslouží nejnovější verzi platformy EMUI 8.0 pod křídly posledního Androidu 8.0 Oreo. Model Honor 6C byl uveden v dubnu 2017, čili Honor 7C lze očekávat každou chvíli.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit