reklama

Google posiluje Spaces

Google posiluje Spaces
2016-07-13T07:35:23+01:00
• 13. 7. 2016

V květnu Google představil novou službu nesoucí jméno Spaces. V podstatě se jedná o skupinovou konverzaci s rozšířenými možnostmi. Dalo by se říci, že Google vzal Komunity ze své sociální sítě a vytvořil na jejich základě novinku.

Služba jako takové se nesetkala s příliš velkým úspěchem, soudě aspoň podle veřejné statistiky v Obchodě Play. Počet instalací se pohybuje po dvou měsících v rozmezí 500 000 až 1 000 000. Nyní se ukazuje, že Google chce napomoci ve funkcionalitě Spaces.

Spaces

Konkrétně koupil tým stojící za startupem Kifi. Ti se připojují specificky do vývojářské skupiny Spaces v rámci Googlu. V Kifi se soustřeďovali na organizování, sdílení, hledání a doporučování obsahu v rámci sociálních sítí, zejména pak v aplikacích. To samé hodlají dělat i v rámci Spaces.

Samozřejmě se naskýtá otázka, jestli toto posílení nějak pomůže službě Spaces, která byla velmi vlažně přijata a spíše vyvolala reakce, jestli je zapotřebí něco takového. Co se týče Kifi, tak pro stávající uživatele bude služba dostupná ještě několik týdnů. V tuto chvíli mohou uživatelé stáhnout svá data.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim