Dotekomanie.cz

Sony spouští testovací Beta Program pro majitele Xperií

Sdílet článek

Společnost Sony vypustila pro své uživatele program Xperia Beta Program, který pozve vlastníky smartphonů Sony Xperia do skupiny uživatelů, kteří hledají chyby a vylepšují nově příchozí aktualizaci v podobě systému Android 6.0 Marshmallow. Za zmínku určitě stojí, že se nejedná o stejný projekt jako Concept for Android, který byl předtím určen i pro Android 5.0.

Předčasné vypuštění operačního systému Android 6.0 se týká zařízení Xperia Z2, Z3 a Z3 Compact, a to pouze ve vybraných zemích: v Itálii, Holandsku a Španělsku. Sony se aktivně snaží povzbuzovat své fanoušky k tomu, aby kromě přinášení nápadů a inovací softwaru, což je projekt Concept for Android, zjišťovali, co čeká jejich smartpohny v blízké budoucnosti, což je tento Xperia Beta Program. Sony díky tomuto kroku může vypustit stabilnější verzi systému Android 6.0.

Zdroj: androidcentral.com

Sdílet článek
Zobrazit klasickou verzi