reklama

Focus by Firefox – blokování trackerů přímo od Mozilly

Focus by Firefox – blokování trackerů přímo od Mozilly
2015-12-22T10:30:10+02:00
• 22. 12. 2015

V nedávné době se uživatelé operačního systému iOS dočkali možnosti, kdy si mohou stáhnout aplikaci, která jim pomůže blokovat určité části webových stránek. Před týdnem na to zareagovala i společnost Mozilla a přichází s vlastní.

screen322x572 (1)

Focus by Firefox vám pomůže s blokováním určitých prvků, které sledují vaši aktivitu na webu. Jedná se o tzv. trackery, které mohou například Facebooku ukázat, jaké stránky jste navštívili, atd. Focus umí také blokovat webové fonty, jež občas zpomalují načtení daného webu. Celkem má uživatel na výběr, jaké trackery bude vlastně blokovat. Vše se dá nastavit a jednoduše zapnout a vypnout. Aplikace je pro operační systémy iOS ke stažení zdarma.

screen322x572 (2) screen322x572 (3) screen322x572

logo-app Firefox Focus: Privacy browser Developer Zdarma iOS

Zdroj: blog.mozilla.org

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim