reklama

Apple vydal iOS 9.2 a watchOS 2.1 s podporou češtiny

Apple vydal iOS 9.2 a watchOS 2.1 s podporou češtiny
2015-12-09T07:30:23+01:00
• 9. 12. 2015

Je to již delší dobu, co Apple vydal poslední iOS verze 9.1, a tak jsme se nyní po několika betaverzích verze 9.2 dočkali verze finální pro všechny. Ta však nepřináší žádné viditelné novinky a update se nese spíše ve znamená oprav různých chyb. Mimo to jsme se také dočkali vydání nové verze systému pro Apple Watch, tedy watchOS.

iOS9.2-750x389

Největší novinkou watchOS je podpora českého jazyka. Krom toho lze nově také diktovat zprávy či poznámky v našem jazyku. Siri však stále česky neumí. Nově jsou dostupné i další jazyky (arabština, hebrejština, maďarština, vietnamština, řečtina a portugalština). Mimo to aktualizace opravuje několik chyb.

Aktualizace iOS 9.2 přináší také vylepšení aplikace Apple Music. Vylepšuje se zde práce s playlisty a další detaily. Siri umí nově arabsky. Dále se aplikace iBooks dočkala integrace 3D Touch a novinkou je také služba Mail Drop, která v případě velké přílohy uloží daný obsah na dočasné úložiště a do mailu vloží pouze odkaz. A nakonec došlo k opravě mnoho chyb a k vylepšení stability.

IMG_0056

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat