reklama

Lenovo Vibe P1 zakoupíte na českém trhu

Lenovo Vibe P1 zakoupíte na českém trhu
2015-11-28T08:50:45+01:00
• 28. 11. 2015

Čeští zákazníci mohou od začátku prosince oficiálně pořídit nový model Vibe P1 od společnosti Lenovo. Do zařízení se vměstnala maximální výbava, která je v dnešní době charakteristická pro střední třídu. Bohužel nastavená prodejní cena mu to bude mezi konkurencí ztěžovat. Každopádně čínský výrobce zvolil velmi povedený design, i když pro znalé uživatele může být rozporuplný a připomínat jim nejeden telefon hned od několika firem.

Lenovo_VIBE P1_Lifestyle

Přední část zabírá 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, který pohání osmijádrový procesor Snapdragon 615 taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a 2GB operační paměť RAM. Rozhodně potěší 32GB úložiště v základu. To jde rozšířit paměťovou microSD kartou až o dalších 128 GB. Uvnitř ukrytá baterie s kapacitou 5 000 mAh dokáže udržet zařízení v provozu maximálně 3 dny. V zadní části se nachází 13megapixelový fotoaparát a dvojice přisvětlovacích LED diod.

Výbavu podtrhuje přední 5megapixelová kamerka, snímač otisků prstů, technologie NFC, podpora sítí 4. generace nebo funkce Bluetooth. Softwarovou stránku zajišťuje systém Android v nejnovější verzi doplněný o balíček předinstalovaných aplikací z dílny Lenovo. Z barevných variant bude u nás k dispozici pouze šedé provedení a prodejní cena byla stanovena na 8 499 korun včetně daně.

Lenovo_VIBE P1_sedy_02 Lenovo_VIBE P1_sedy_01

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim