reklama

Instagram chystá podporu více účtů na Androidu

Instagram chystá podporu více účtů na Androidu
2015-11-28T09:30:17+02:00
• 28. 11. 2015

Instagram údajně chystá aktualizaci, ve které umožní využívat v aplikaci jednoduché přepínání mezi více účty. V současné době je totiž třeba se v nastavení odhlásit a posléze přihlásit na požadovaný účet. A to není úplně ideální řešení pro přepínání. Proto někteří uživatelé hlásí dostupnost této nové funkce.

nexus2cee_instagram-multiple-accounts-11 nexus2cee_instagram-multiple-accounts-2 nexus2cee_instagram-multiple-accounts-3

Jak to celé funguje, se můžete podívat na obrázcích výše. Ve vašem profilu se po kliknutí na váš nick zobrazí nabídka pro přepnutí. A pak již jen zvolíte daný účet. Tuto funkci asi neocení tolik běžný uživatel, ten má přeci jen většinou jen jeden účet na Instagramu. Hodit se ale bude různým správcům dalších instagramových stránek, třeba různých firem.

V současnosti je tato funkce dostupná vybraným uživatelům Instagramu Beta pro Android. Pokud chcete betu také testovat, pokyny pro připojení se naleznete zde.

CU0336GUAAAX1n5

Zdroje: thenextweb.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat