reklama

Google Play Music – rodinné předplatné a lepší podpora Android Wear v přípravě

Google Play Music – rodinné předplatné a lepší podpora Android Wear v přípravě
2015-11-13T07:15:26+02:00
• 13. 11. 2015

Google vydal novou verzi aplikace Hudba Google Play, konkrétně získává číselné označení 6.1. Zásadní novinky, které by byly ihned k dispozici, nečekejte. Jediná výrazná změna se odehrála v nastavení, kde došlo k přeuspořádání položek a roztřídění.

2015-11-13 05.31.03 2015-11-13 05.34.35 2015-11-13 05.34.53

Mezi nimi se schovává jedna novinka, kterou je položka „Automaticky offline“. Po zapnutí bude aplikace automaticky stahovat hudbu do mezipaměti, zřejmě při nekonzistentním připojení. Bohužel nevíme podmínky ani pravidla, podle kterých se bude toto nastavení řídit.

To by bylo pravděpodobně vše, co se týče aktuálních novinek, ale redaktoři webu Android Police opět pátrali v útrobách aplikace a zjistili budoucí plány Googlu. Aspoň to se dá odhadovat ze samotných textových řetězců uvnitř aplikace.

První připravovanou novinkou má být rodinné předplatné pro Hudbu Play. Aplikace již obsahuje základy pro správu rodiny a samotného předplatného. Pravděpodobně budeme moci na takový plán navázat až 5 členů. Co se týče ceny, tak na ni si budeme muset počkat do oficiálního představení nové nabídky.

Další novinkou bude pravděpodobně podpora přehrávání hudby skrze reproduktor v hodinkách se systémem Android Wear. Některé modely mají zatím nevyužitý reproduktor a čeká se na softwarovou aktivaci. Uvidíme, kdy a jestli se tato novinka vůbec objeví.

logo-app Hudba Google Play Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim