reklama

Elephone – nové zařízení, 4 GB RAM, QHD, Android a Windows Phone

Elephone – nové zařízení, 4 GB RAM, QHD, Android a Windows Phone
2015-04-24T08:40:46+01:00
• 24. 4. 2015

O společnosti Elephone jsme již mohli párkrát slyšet, avšak nikdy to nebylo nic významného. Tato firma se totiž víceméně zabývá zařízeními nabízející dostatečný výkon a lákavou cenu, a ač jsou některé modely zajímavé, svých pět minut slávy zatím nezažila. Proto se pravděpodobně společnost odhodlala k razantnímu kroku vytvořit opravdu výkonný telefon s možností instalace Androidu 5.0 Lollipop nebo nejnovější verze Windows Phone – počítá se s nasazením Windows 10.

elephone-dual-boot

Elephone však nehodlá vypustit jedno zařízení, nýbrž dvě až tři – záleží na tom, zda si bude výrobce přát odlišná zařízení. Aby to bylo jasné, jedno zařízení bude mít Android 5.0 Lollipop s 21 MPx IMX 230 kamerou – zařízení s dualbootem nebo Windows Phone bude mít Sony kameru s 20,7 MPx IMX 230. Dále androidí verze nabídne 64bit MediaTek MTK6795 procesor, další verze pak budou obsahovat chip Intel Atom.

Další specifikace už jsou víceméně stejné. Uživatelé se budou moci těšit na 5,5palcový QHD (2560 x 1440 px) displej, 4 GB RAM, čtečkou otisků prstů, a baterii, která bude mít více než 3,800 mAh. Což není vůbec špatné. Zařízení s Android 5.0 Lollipop by mohlo být na čínském trhu již v květnu, další verze pak v červnu. Cena také není známa, ale dle informací známých z minulosti by případní zákazníci mohli být spokojeni. Co se týče dostupnosti, zde nejsou informace žádné, ale pravděpodobnost, že zařízení si budeme moci koupit jinde než na čínském trhu, je mizivá.

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat