reklama

LG G4 a Sony Xperia Z4 ve spekulacích

LG G4 a Sony Xperia Z4 ve spekulacích
2015-03-31T07:45:04+01:00
• 31. 3. 2015
2

Samsung i HTC začínají bojovat o zákazníky a lákají je na letošní novinky – Samsung Galaxy S6 (Edge) a HTC One M9. Zatím čekáme na Sony a LG, co vlastně představí a jak moc zaujmou. V mezi čase se objevují nejrůznější spekulace naznačující možné specifikace, případně novinky. Tentokrát se top modely objevily v benchmarku GFXBench.

Společnost Sony je v něm zastoupena modelem E6553, což by měl být model Xperia Z4. Dozvídáme se, že by novinka neměla být vybavena 2K displejem. I tentokrát by se měl objevit panel s Full HD rozlišením. Výkon bude dodáván procesorem Snapdragon 810 s taktovací frekvencí 1,9 GHz. Paměť RAM nabídne 3 GB a interní úložiště poskytne 32 GB. Na zadní straně bude tradičně senzor s vyšším rozlišením, tentokrát s 19 MPx. Foťák na přední straně si polepšil na 4,8 MPx.

Sony-Xperia-Z4-specs-hardware-benchmark-inner.PNG

Spekulace kolem LG G4 se mnohdy různily hlavně v oblasti procesoru. Tentokrát benchmark prozrazuje, že bychom u této novinky mohli očekávat Snapdragon 808, který nabídne 6 jader. Maximální taktovací frekvence se zastavila na 1,8 GHz. I zde najdeme 3 GB RAM a 32GB interní úložiště. Na zadní straně by měl být 15MPx senzor a přední strana by měla nést 7MPx kamerku. Displej by měl mít úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 2560 x 1440 pixelů.

Budeme si muset nějakou chvíli počkat na přesné informace. Samozřejmě bude záležet i na cenové politice obou firem. Pokud by šly do nižších úrovní než třeba Samsung a HTC, mohly by nalákat větší množství zákazníků.

Zdroje: phonearena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nechápu tuto větu u Z4. Na zadní straně bude tradičně senzor s vyšším rozlišením, tentokrát s 19 MPx.
Když už Z2 má přes 20MPx tak jaký pak vyšší?!

Nastane zemetrasenie keď pohneš rozumom? ;-)
Napoviem ti: Tradične senzor s vyšším rozlíšením na prednej strane oproti senzoru s nižším rozlíšením na strane zadnej.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim