reklama

Google ukončuje rozšíření Chrome to Mobile

Google ukončuje rozšíření Chrome to Mobile
2015-01-19T22:08:23+02:00
• 19. 1. 2015
4

Pokud jste hledali v minulosti řešení, jak jednoduše dostat URL adresu aktuální stránky z počítači do svého mobilního zařízení, zřejmě jste narazili na službu Chrome to Mobile. Využívání je poměrně jednoduché. Stačilo si nainstalovat rozšíření pro stolní webový prohlížeč Chrome (Chrome to Mobile) a na smartphonu mít Google Chrome. V obou prohlížečích musíte být samozřejmě přihlášení pod stejným účtem.

Chrome-to-Mobile-Beta-1

Nyní Google oznámil, že služba Chrome to Mobile bude končena v únoru tohoto roku. Ačkoliv toto rozšíření používá přes 500 000 uživatelů, Google jednoznačně rozhodl. Také ukončuje další službu “Print to My Phone”, která je součástí Google Cloud Print.

Pokud hledáte alternativu, tak u Googlu najdete ještě službu “Google Chrome to Phone Extension“. Ta však vyžaduje aplikaci na smartphonu.

logo-app Google Chrome to Phone Google Inc. Zdarma ANDROID

Případně můžete vyzkoušet alternativu PushBullet, která nabízí větší možnosti a rozsáhlejší funkce.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Libor Foltýnek

20. 1. 2015, 12:30

To si dělají srandu nebo co? Ostatně, na straně mobilu je malá aplikace, na straně PC je rozšíření, proč do toho vrtají? Pushbullet nechci, je to velké monstrum, zato tohle používám snad denně :(

Miroslav Hlavička

20. 1. 2015, 8:04

Nějak tomu modernímu světu přestávám rozumět. Z pohledu Googlu by mi přišlo rozumnější snažit se být lepší než Pushbullet a postupně mu přebrat uživatele. Hlava mi nebere, proč když má někdo prohlížeč od Google a operační systém na mobilu od Google, mu to nejlepší propojení obou světů nepřinese právě Google.

Peter Markuška

20. 1. 2015, 7:35

pushbullet mi pride ako lepsia alternativa

pushbullet to vyriesi ;)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim