reklama

Sony připravuje nový tablet a chytré hodinky spekulace

Sony připravuje nový tablet a chytré hodinky [spekulace]
2014-08-26T10:40:53+02:00
• 26. 8. 2014

Již nějakou dobu se očekává, že Sony v nejbližší době vydá svůj nejvýkonnější model na poli chytrých telefonů – Sony Xperia Z3. Kromě něj bychom se však mohli dočkat také nového 8palcového tabletu nesoucí označení Xperia Z3 Tablet Compact. Společně s těmito zařízeními můžeme očekávat třetí generaci chytrých hodinek.  Svědčí o tom alespoň úniky z posledních dnů.

Na sociální síti dnes společnost zveřejnila fotografii, která měla sloužit jako prezentace zmiňovaných chytrých hodinek. Kromě hodinek se na snímek však dostalo také jiné zařízení. Mohlo by se jednat o Sony Xperia Tablet Z3 Compact. Podle prvních odhadů půjde o 8palcové zařízení s poměrem stran 4:3. Díky tomu, že byl snímek pořízen v blízkosti bazénu, bude pravděpodobně voděodolný. To jistě není překvapivé, když vezmeme v potaz, že nejlepší modely této japonské společnosti tuto vlastnost nabízejí.

sony-xperia-tablet-z3-compact

Zveřejněné snímky, Zdroj: XperiaBlog.net

O tabletu Xperia Z3 Compact jsme se dozvěděli také z manuálu, který je dodáván k bluetooth reproduktoru Sony BSC10. V seznamu podporovaných zařízení byl zmíněn právě dosud neuvedený tablet. Střípky tak do sebe pomalu začínají zapadat.

 z3-tablet-compact-spotted

Seznam podporovaných zařízení z manuálu, zdroj: Techtastic.nl

Bližší informace o těchto novinkách nejsou prozatím k dispozici. Očekává se však, že je společnost uvede na veletrhu IFA, který se koná na začátku září.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat