reklama

anpWeather – počasí ve stylu flat zdarma, pouze dnes Android

anpWeather – počasí ve stylu flat zdarma, pouze dnes [Android]
2014-06-07T10:08:34+01:00
• 7. 6. 2014

V poslední době je velmi populární používat vše ve stylu flat. My vám dnes přinášíme tip na velmi zajímavé počasí, které je zdarma pouze dnes – tj. 7. 6. 2014.

Aplikace původně zobrazující jen španělské počasí si našla mnoho uživatelů, přičemž autoři na to zareagovali a anpWeather můžeme používat téměř v jakékoliv zemi. Právě dnes je zdarma, jinak je k dostání za cenu 24 Kč, což sice není mnoho, ale proč takovéto nabídky nevyužít.

unnamed (5)_result unnamed (7)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Pro získání této aplikace zdarma ji stačí stáhnout, poté spustit, najet do menu a kliknout na položku „Enter Promotional Code“. Zde zadejte slovo „appgratis“ (bez uvozovek). Poté bude vaše aplikace odemčena a v plné verzi.

logo-app anpWeather antocara Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim