reklama

LG G3 – tĹ™i upoutávky k pĹ™edstavenĂ­ novinky aktualizováno

LG G3 – tĹ™i upoutávky k pĹ™edstavenĂ­ novinky [aktualizováno]
2014-05-23T16:45:13+02:00
• 23. 5. 2014

Aktualizováno 23. 5.

Ačkoliv ani letos se nepodařilo uhlídat nový top model v tajnosti, tak LG pokračuje v marketingové kampani, jako by s nic nedělo. Nyní zde máme tři krátká videa, která lákají na představení.

Nepřehlédněte: LG G3 Quick Circle Case – ochranný kryt s otvorem [oficiálně]

Aktualizováno 21. 5.

Ačkoliv oficiální představení modelu LG G3 proběhne 27. června, tak zde máme finální specifikace tohoto očekávaného top modelu. Snímek specifikací zachycuje část prezentace společnosti LG, která byla určena jen pro prodejce v Jižní Koreji.

Official-LG-G3-specs-and-features (1)

Specifikace LG G3

 • rozmÄ›ry 146,3 x 74,6 x 8,9 milimetrĹŻ
 • Android 4.4 KitKat
 • podpora LTE-A
 • internĂ­ ĂşloĹľištÄ› 32 GB
 • 3GB RAM
 • displej IPS, rozlišenĂ­ Quad HD (1440 x 2560 pixelĹŻ), 5,5 palce, 538 ppi
 • procesor Qualcomm Snapdragon 801
 • kapacita baterie 3000 mAh
 • zadnĂ­ reproduktor o vĂ˝konu 1 Watt
 • zadnĂ­ 13MPx foťák s optickou stabilizacĂ­ obrazu + vylepšenĂ­ autofokusu pomocĂ­ laseru vedle foťáku
 • pĹ™ednĂ­ kamerka 2,1 MPx

Official-LG-G3-specs-and-features

Aktualizováno 13. 5.

Společnost LG dnes vydala první upoutávku lákající na nový model G3. Můžeme se těšit na optickou stabilizaci obrazu a zřejmě i na kovové zpracování smartphonu. K představení dojde 27. května v 19:00 našeho času.

Původní článek 9. 5.

LG sklidilo s modelem G2 nemalé úspěchy u milionů uživatelů po celém světě. Tento telefon se stal velice oblíbeným, a proto jistě není překvapením, že se již netrpělivě čeká na příchod modelu LG G3.

Na internetu se objevila zpráva, která odhaluje specifikace, a také přibližuje barevné varianty tohoto modelu. Mobilní telefon má být vyroben z broušeného kovu. A měli bychom se dočkat i zlaté varianty.

Zadní strana telefonu by měla být vybavena také tlačítky, které jsme mohli spatřit již u předešlého modelu. Vedle čočky fotoaparátu si můžeme všimnout blesku a také senzoru, který má pracovat přímo se samotným fotoaparátem. Více informací o tomto senzoru zatím nemáme.

LG G

Telefon bude vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Při tomto rozlišení bude hustota pixelů na hodnotě 534 PPI. Výkon by měl zajistit Qualcomm Snapdragon 801, který bude doplněn o 3GB operační paměti. Měli bychom se také dočkat 32GB interního úložiště, které bude možno rozšířit o dalších 32 GB pomocí microSD karty. Fotoaparát na zadní straně pak bude disponovat 13 MPx.

Zařízení by mělo být představeno 27. května. Budeme si tak muset počkat, zda se tyto specifikace opravdu potvrdí.

Zdroje: slashgear.com, phonearena.com, engadget.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim