reklama

Huawei připravuje vylepšený Honor 3X Pro

Huawei připravuje vylepšený Honor 3X Pro
2014-05-07T08:00:46+02:00
• 7. 5. 2014

Po necelém půl roce, kdy ještě na konci prosince loňského roku přišel na svět model Honor 3X, začínají vycházet na povrch informace o jeho příštím nástupci. Společnost Huawei totiž neuhlídala několik snímků doplněné možnými specifikacemi a zásluhu na úniku tentokrát nese čínská blogovací služba Weibo. Již na první pohled si na zadní straně nelze nepovšimnout velice jasné podoby s modelem Galaxy Note 3 od Samsungu, který rovněž nabízí imitaci kůže.

Huawei Honor 3X Pro - imitace kůže

Tento připravovaný model nesoucí označení 3X Pro by měl dostat 5,5palcový displej s Full HD rozlišením. Výkon mu má dodávat osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,7 GHz společně s 2GB operační pamětí RAM. Uživatelé na interní úložiště uloží až 16 GB vlastních dat, přičemž určitou část samozřejmě zabere předinstalovaný operační systém Android v prozatím blíže neupřesněné verzi.

Snímky bude zachycovat 13megapixelový fotoaparát, zatímco do přední části přijde 5megapixelová kamerka. Prodejní cena nevybočí oproti předchůdci, protože ji čínský výrobce chce nastavit na hranici kolem 1 699 Juanů, což při přepočtu vychází na 5 379 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení.

Huawei Honor 3X Pro - fotoaparát Honor 3X Pro

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim