reklama

Google testuje nový vzhled webového Gmailu

Google testuje nový vzhled webového Gmailu
2014-05-10T09:52:04+01:00
• 10. 5. 2014
3

Za necelé dva měsíce se odehraje vývojářská konference Google I/O, která by měla přinést zejména softwarové novinky. Zřejmě nemusíme očekávat zcela novou verzi systému Android, ale mohli bychom se dočkat nových podob aplikací od Googlu. Právě na začátku dubna se objevily na internetu snímky obrazovek zachycující nový vzhled Gmailu pro Android.

Screenshot_76

Web Geek.com nyní přináší další zajímavé informace kolem webového Gmailu. Měli bychom se dočkat nového designu a dle dostupných snímků obrazovek lze jednoznačně říci, že se podobá dřívějšímu úniku zachycující verzi pro Android. Informace pocházejí od zaměstnance Googlu.

Screen2

Můžeme si všimnout, že jsou zde zachovány podobné grafické prvky jako u androidí verze. Příkladem může být horní modrá lišta a zvláštní červené kolečko v pravém dolním rohu. Na jednom snímku můžeme vidět přímo funkce, které nám bude tento prvek nabízet. Zřejmě bude ukrývat kromě vytvoření nového emailu i rychlé akce.

Levou stranu se složkami a filtry bude možné schovat a bude se řídit také vaším rozlišením monitoru. Zřejmě vychází z podobného chování, jako je tomu u webové verze Youtubu. Mělo by dojít i k přesunutí Hangouts – nově se bude ukrývat pod malou ikonkou v horní modré liště.

Screen3 Screen4

Stále je zde možnost, že se jedná jen o interní testovací podobu, která by se nakonec nemusela dostat do veřejné distribuce. Snad dojde k rozuzlení během konference Google I/O.

Zdroj: geek.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

no mě to teda přijde ošklivý, samá barvička, přitom gmail pro android je jedna z nejhezčích aplikací

Michal Navratil

10. 5. 2014, 11:59

Také se mi líbí nový vzhled, je jednoduší a vypadá celkově i přehledněji. :-)

Danny Macho

10. 5. 2014, 11:13

Mě se tenhle vzhled líbí.. Jak na androidu tak i ta webová verze… Snad se na I/O dočkáme nějaké větší inovace Gmailu :-) zasloužil by si to :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim