reklama

Potvrzeno

[Potvrzeno] Kdokoliv z USA si bude moci koupit Google Glass – jen v jednom dni
2014-04-13T16:30:06+01:00
• 13. 4. 2014
1

Aktualizováno 13. 4.

Google oficiálně potvrzuje možnost zakoupení Google Glass. Jsou zde dvě podmínky – musíte být plnoletí a musíte bydlet přímo v USA. Cena zůstává stejná, tudíž 1500 dolarů bez poplatků a daně. Vše se odehraje již 15. dubna v 9 hodin ráno (EDT).

Screenshot_12

Původní článek 11. 4.

Projekt Google Glass se pomalinku připravuje na oficiální prodej, což aspoň nasvědčuje nedávné oznámení spolupráce s výrobcem obrouček. Zatím nemáme k dispozici jakékoliv datum, kdy bychom se mohli dočkat tohoto hi-tech příslušenství.

Stále se prodávají Google Glass jen na pozvánku a na běžný prodej zatím musíme zapomenout. Avšak toto omezení nebude platit pro Američany. Ti dostanou šanci si pořídit brýle bez nutnosti pozvání do programu Explorer.

Glass_Slide_full

Budou mít šanci jen během jednoho dne, a to konkrétně 15. dubna. I v tomto případě platí cena 1500 dolarů, což je stále vysoká cena pro mnohé zájemce. Pokud vás ani tato částka neodradila a už balíte kufry, tak vás musíme zastavit. Další podmínkou je trvalé bydliště v USA.

Možná se Google tímto krokem pomalinku připravuje na oficiální zahájení prodeje. Můžeme jen odhadovat, kdy se tak stane.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Jurka

11. 4. 2014, 14:31

Co je 1500 babek pro Američana? Ti, co nejsou z úplně nejnižší vrstvy, si to můžou snad dovolit v pohodě…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim