reklama

Google Magic Hand – nový způsob práce s dotykovým displejem vtípek

Google Magic Hand – nový způsob práce s dotykovým displejem [vtípek]
2014-03-31T21:11:48+02:00
• 31. 3. 2014

Google si přichystal pro první dubnový den nejedno překvapení. Již jsme se dočkali hry v rámci Google Map pro Android a iOS, kde hledáte Pokémony. Nyní zde máme žertík přímo z Japonska, kde tamější pobočka vytvořila doslova „revoluční“ zařízení pro práci se smartphonem nebo tabletem.

IMG_0043

Google na svých stránkách v japonštině vysvětluje, že novinka nesoucí jméno Magic Hand ulehčí práci. Díky ní již nebudete muset řešit zašpinění displeje a jeho následné čištění. Stačí přes páčku ovládat mechanickou ruku, jejíž prst se pohybuje po displeji. Případně můžete použit i příslušenství v podobě zařízení pro využití morseovky.

Screenshot_13

Google si nachystal i nejrůznější nástavce, abyste je mohli měnit dle využití, nebo podle nálady. Jak „revoluční“ novinka pracuje, můžete vidět na videu níže (v japonštině).

IMG_0013 IMG_0019 hands

Bohužel tento vtípek nemá anglickou nebo českou mutaci. Musíme se spokojit s japonskou verzí. Google neztrácí humor a za tento nápad si zaslouží menší pochvalu. U nás v redakci tato novinka minimálně vykouzlila úsměv.

Zdroj: googlesystem.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim