reklama

Vodafone má aplikaci pro Windows Phone 8

Vodafone má aplikaci pro Windows Phone 8
2014-02-12T10:20:37+01:00
• 12. 2. 2014

Vodafone nedávno představil aktualizovanou verzi aplikace pro platformu Android. Mohli jsme si myslet, že delší dobu nemusíme očekávat další novinky, ale dnes příjemně překvapil. Jako jeden z prvních operátorů představil aplikaci pro Windows Phone 8. Z toho plyne, že nebude k dispozici verze pro starší verzi systému od Microsoftu.

3_cz 1_cz 2_cz

„Vydáním aplikace Můj Vodafone pro operační systém Windows Phone 8 jsme vyšli vstříc mnoha zákazníkům, kteří tuto verzi žádali. I uživatelé Windows Phone 8 tak už mohou mít přehled o svých účtech a množství zbývajících minut, SMS nebo dat, popřípadě uhradit své Vyúčtování pohodlně platební kartou“ říká Peter Baláž, manažer online péče ve Vodafonu.

Mezi základní funkce i zde můžeme zařadit přehled o vyúčtování, možnost uhradit útratu platební kartou, kontrolovat stav čerpaných minut a SMS. Další možnosti jsou:

  • navýšit si dodatečně objem dat
  • zobrazit informace o tarifu a aktivních službách
  • dobít kredit platební kartou nebo kupónem
  • být neustále informován o nových nabídkách a zajímavostech v sekci Moje zprávy
  • vyhledat si odpovědi na nejčastější zákaznické dotazy v Centru péče
  • vypočítat si útratu za používání mobilního telefonu v zahraničí v Roamingové kalkulačce

„Vznik nové aplikace Můj Vodafone pro telefony se systémem Windows Phone 8 jasně deklaruje výrazný nárůst uživatelské základny tohoto systému, což je v souladu s rostoucím podílem na trhu chytrých telefonů. Vodafone tým odvedl skvělou práci při návrhu této aplikace, kde velmi citlivým způsobem aplikoval logiku ovládání vycházející z prostředí Windows Phone 8,“ říká René Keyzlar, Partner Account Manager pro operátory v oblasti střední a východní Evropy ve společnosti Microsoft

4_cz 6_cz 7_cz 5_cz

[winphone]můj-vodafone/2334f9f3-3ae0-4424-bff1-7420dde35a34[/winphone]

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim